BIH

Još osam dana za prijave na 30. Božićni memorijal “Mišo Tamindžija” Nevesinje

Ostalo je još osam dana za prijave ekipa na predstojeći jubilarni 30. Božićni memorijal u malom fudbalu “Mišo Tamindžija” u Nevesinju (BiH).

Za osvajača turnira u seniorskoj konkurenciji predviđeno je 8.000 KM (cca 4.100 €), dok će poraženi finalista osvojiti 2.000 KM.

Prijave ekipa traju do 12. decembra u 18 časova u Caffe baru “XL” u Nevesinju ili na brojeve telefona: 065/090-955, 066/742-447, 065/886-655.

Kontakti za sponzore su: 065/480-241, 065/691-484.

Kategorije:
seniori
juniori (2002, 2003, 2004. godište)
kadeti (2005, 2006 i 2007. godište)
pioniri (2008, 2009, 2010. godište)
pjetlići (2011. i mlađi)

Kotizacije po kategorijama: seniori (200 KM), juniori (150 KM), kadeti (120 KM), pioniri (100 KM) i pjetlići (50 KM).

Objavljen je i zvanični plakat turnira, a sve dodatne informacije kao i osvrt na dosadašnja izdanja ovog tradicionalnog memorijala možete pronaći na njihovoj službenoj facebook stranici.

Continue Reading

BIH

Dobojlijama “bomba” iz Slovačke!

By

Nova akvizicija Futsal kluba Doboj stiže iz Slovačke!

Zvonimir Horvat je novi igrač kluba iz Doboja. Najzvučnije pojačanje u klub stiže iz ekipe Copyleaders Prievidza.

Zvonimir Horvat je povremeni reprezentativac Hrvatske u futsalu. Do sada je igrao u Futsal klubu Osijek, zatim AEK-u iz Grčke, Vrgorac, Stuttgart i Copyleaders Prievidza iz Slovačke.

Zvonimir će predstavljati najveće pojačanje za Futsal Klub Doboj u nastavku prvenstva. Doboj u nastavku sezone Premijer Lige Bosne i Hercegovine očekuje grčevita borba za opstanak.

Dobojlije će privilegiju da uživaju u Horvatovim majstorijama imati već u nedelju. Horvat će prvi nastup u dresu Doboja upisati u nedelju protiv ekipe FK Sloboda Kompred iz Tuzle.

BIH

Okršaj prve i posljednje ekipe u Mostaru pripao…

By

Futsaleri Mostar SG vodeća ekipa na tabeli, sastali su se sa poslednjeplasiranim KMF Doboj u Mostaru. Okršaj sa gostima iz Doboja nije trebalo prestavljati veći problem za Mostar u meču 11. kola Premijer Futsal Lige BiH.

Okršaj futsal mladosti

Kuriozitet je da su i oba tima ušla u okršaj sa dosta mladih igrača a posebno gosti koji su stigli bez većine standardnih prvotimaca i sa samo jednim igračem starijim od 21 godine.

Da na mlađima svet ostaje pokazao nam je i golman Mostara, mladi Mušanović, koji je debitantsko poluvreme odbranio na izuzetno visokom nivou sa preko desetak uspešnih odbrana a rame uz njega bio je kolega koji je branio u drugom poluvremenu Amar Omanović.

U ovoj utakmici svima je pružena šansa i može se reći da ekipa Doboja, kojoj u ovoj sezoni ne cvetaju ruže, može ozbiljno računati na mlade igrače.

Okršaj Vedad Salčin novi igrač mostar sg
Novo pojačanje Mostar SG Vedad Salčin

Salčin je sa hattrickom u prvom poluvremenu pokazao ko će biti slavljenik. Pogodak postiže i Podrug. U drugom poluvremenu još Samir Gosto postiže gol za konačnih 5:0.

Strelci: 1:0 Salčin 2′, 2:0 Podrug 7′, 3:0 Salčin 14′, 4:0 Salčin 16′, 5:0 Gosto 22′

MOSTAR SG: Mušanović, Salčin, Kalajdžić, Gosto, Suton, Omanović, Džemić, Ćatić, Kahvedžić, Podrug, Subašić, Čupina, Kulak

DOBOJ: Nešić, Starčević, Ristić, Hadžikadunić, Radulović, Božić, Softić, Kovačević, Hatibović.

FC MOSTAR SG – FC DOBOJ 5:0 (4:0)

BIH

Marinković tri gola za tri boda

Marinković Mirko

Ponovo je Mirko Marinković bio čovek odluke. Ovoga puta protiv ekipe MNK Brotnjo, Marinković je slomio goste sa tri pogotka u njihovoj mreži.

Već u drugom minutu prvi svoj pogodak na utakmici postiže za vođstvo Radnika od 1:0.

Pet minuta kasnije ispostaviće se jedini pogodak za Čitlučane postiže Silvio Dujmović za izjednačenje na meču.

Marinković tri gola pred punim tribinama

Još dva gola Marinković postiže za…

Do svog hattricka Mirko stiže golovima najpre u 13.minutu prvoga poluvremena a potom i u 21.minutu svega nakon nepunog minuta igre u nastavku.

Do kraja meča konačan rezultat od 4:1 za KMF Radnik MD Shop i nova tri boda postiže Vladimir Džombić.

KMF RADNIK MD SHOP – MNK BROTNJO 4:1 (2:1)

RADNIK: Ružičić, Pavlović, Marinković, Pavić, Arnautović, Savić, Jovanović, Trifković, Jović, Džombić, Rakić

BROTNJO: Vučić, A. Ivanković, I. Ivanković, Vučić, Džida, A. Dujmović, Ćorić, Bošnjak, V. Prusina, Milićević, Topić, S. Dujmović.

Sa ova tri boda Radnik zauzima drugo mesto na tabeli Premijer Futsal Lige Bosne i Hercegovine.