BIH

Bosna Kompred slavila na teškom gostovanju kod Sloge

MNK Bosna Kompred iz Tuzle upisao je pobjedu u okviru 4. kola Premijer futsal lige BiH, i to na teškom gostovanju kod MNK Sloga WWin u Gornjem Vakufu – Uskoplju, rezultatom 2:4.

Sjajan meč su odigrali Tuzlaci, a o tome govori činjenica da su u posljednja dva minuta susreta ušli sa ubjedljivih 0:4.

Mehmed Ramić je pogađao u 6. i 26. minutu.

Na 0:3 je povisio Eldin Hadžialjević u 35. minutu, da bi nedostižnih 0:4 donio Nevres Okačić minut kasnije.

U posljednja dva minuta domaći preko dvostrukog strijelca Ahmeda Bilkana smanjuju na 2:4, što je bio i konačan rezultat ovoga meča.

U 5. kolu Premijer futsal lige BiH Sloga gostuje u Doboju, dok Bosna Kompred u gradskom derbiju dočekuje ekipu Salinesa.