BIH

Marinković tri gola za tri boda

Marinković Mirko

Ponovo je Mirko Marinković bio čovek odluke. Ovoga puta protiv ekipe MNK Brotnjo, Marinković je slomio goste sa tri pogotka u njihovoj mreži.

Već u drugom minutu prvi svoj pogodak na utakmici postiže za vođstvo Radnika od 1:0.

Pet minuta kasnije ispostaviće se jedini pogodak za Čitlučane postiže Silvio Dujmović za izjednačenje na meču.

Marinković tri gola pred punim tribinama

Još dva gola Marinković postiže za…

Do svog hattricka Mirko stiže golovima najpre u 13.minutu prvoga poluvremena a potom i u 21.minutu svega nakon nepunog minuta igre u nastavku.

Do kraja meča konačan rezultat od 4:1 za KMF Radnik MD Shop i nova tri boda postiže Vladimir Džombić.

KMF RADNIK MD SHOP – MNK BROTNJO 4:1 (2:1)

RADNIK: Ružičić, Pavlović, Marinković, Pavić, Arnautović, Savić, Jovanović, Trifković, Jović, Džombić, Rakić

BROTNJO: Vučić, A. Ivanković, I. Ivanković, Vučić, Džida, A. Dujmović, Ćorić, Bošnjak, V. Prusina, Milićević, Topić, S. Dujmović.

Sa ova tri boda Radnik zauzima drugo mesto na tabeli Premijer Futsal Lige Bosne i Hercegovine.