Crna Gora

TITOGRAD DEMONSTRIRAO SILU I POSLAO SNAŽNU PORUKU PRED FINALE!

Futsaleri Titograda odigrali su najbolju utakmicu u play-offu i to baš kada je bilo najpotrebnije. Ekipa iz glavnog grada je sa 8:0 pobijedila Onogošt u majstorici polufinala play-offa.

Početak meča je bio otvoren, uz pokušaje i jednih i drugih da stignu do gola, ali se i tada vidjelo da je Titograd silno motivisan i da više želi finale. Poveli su sredinom prvog poluvremena kada se lopta idealno odbila do Cimbaljevića kojem nije bilo teško da je proslijedi u gol. Na 2:0 povisio je Marko Spasojević nakon još jedne nesigurne reakcije igrača Onogošta u svom kaznenom prostoru. Sa tim rezultatom se otišlo na pauzu, da bi u nastavku meča Titograd “ubacio u brzinu više” i postigao čak 6 golova.

Neki od njih bili su plod fantastičnih akcija, kao gol Adžića za 3:0 i gol kapitena Miličića za 4:0 nakon školske kombinacije sa Cimbaljevićem. Gosti su krenuli da igraju bez golmana, ali im se to brzo obilo o glavu jer su Cimbaljević, Adžić i Miličić pogađali nebranjenu mrežu Nikšićana. Konačan rezultat postavio je Janko Bulatović na 6 minuta do kraja meča. Titograd će u finalu igrati protiv Bajo Pivljanina, ekipe koja ih je ove sezone uskratila za trofej u Kupu. Finalna serija se igra na 3 dobijene utakmice.