Srbija

Rutinska pobeda za overu prvog mesta

Beogradskog

Futsaleri Beogradskog FON-a prebrodili su još jedno gostovanje i vratili se “kući” sa nova tri boda. Savladana je ekipa KMF Nove Pazove rezultatom 4:1.

Već u prvom delu prvog poluvremena “studenti” su stekli dva gola prednosti. Najpre se, posle kontre, Nikola Arsić u 5.minutu bukvalno ušetao u gol nakon što je “rolnuo” Obradovića. Aleksandar Čvrga Pavlović u 10.minutu oduzima loptu na protivničkoj polovini i sa osam metara iz prve “špicom” pogađa mrežu domaćih. Nakon vođstva gostiju ekipa Nove Pazove je zaigrala sa pet igrača u polju, ali do kraja prvog poluvremena rezultat se nije menjao.

KMF Nova Pazova-KMF Beogradski FON

Dva pogotka na meču za Beogradski FON su delo Pavlovića u 10′ i 29′, po jedan su postigli Arsić u 3′ i Lazić u 34′. Strelac jedinog pogotka za Novu Pazovu bio je Nikola Rnić u 22′.

Na startu drugog dela, u drugom minutu “Pazovčani” smanjuju prednost pogotkom Nikole Rnića, koji je bio u ulozi golmana-igrača. To domaćoj ekipi daje vetar u leđa i u kratkom periodu imali su nekoliko izglednih prilika koje su ostale neiskorišćene.

Nakon neiskorišćenih šansi stiže kazna za Pazovu. Sjajni pojedinici Beogradskog FON-a poput Lazića, Pešića, Pavlovića i Petraševića znaju kako da “smire” domaće. Pogotcima Pavlovića u 29.minutu i Lazića pet minuta kasnije, gosti mirno privode utakmicu kraju.

Ova tri boda donose FON-u ostanak na vrhu, dok KMF “Nova Pazova” ostaje čvrsto prikovana pri dnu tabele Prve Futsal Lige Srbije.

KMF Nova Pazova-KMF Beogradski FON 1:4 (0:2)

U narednom kolu ekipa KMF “Beogradski FON” putuje u Novi Sad, dok KMF “Nova Pazova” gostuje u Vranju.