Connect with us

Srbija

Osmo kolo Prve Futsal Lige Srbije otvara meč u Pazovi

Published

on

Ekipa KMF Nove Pazove, pretposlednji tim lige, dočekuje KMF Beogradski FON prvog dana vikenda. Mogu li Rna, Laza, Krkobabić i ostali sa Obradovićem kao pouzdanim čuvarem mreže zaustaviti “studente”. Nakon serije pobeda od kojih je poslednja usledila nakon velikog preokreta u Vranju, Beogradski FON stiže u Pazovu kao favorit uzimajući u obzir i stanje na tabeli odakle popularni Fonovci posmatraju svog rivala sa vrha.

Prekida li Bečej crnu seriju

Da li je došao trenutak da KMF Bečej prekine seriju poraza (katastrofalnih) i to baš protiv KMF Vranja. Vranjanci gostuju u gradu na Tisi nakon šokantnog meča i preokreta u već dobijenoj utakmici protiv KMF Beogradski FON u prošlom kolu.

Obzirom da je Stanojević zbog prigovora isključen protiv KMF Ekonomca i da neće moći da igra u subotu protiv Vranja, brojčano skroman igrački kadar je time skresan.

Skraćena klupa Bečeja, bez isključenog Stanojevića govori da će trener Igor Šošo biti na mukama kako da se suprostavi Vranjancima koji kao i oni imaju devet bodova iz sedam utakmica.

Sa Kolubare u “Srpsku Atinu”

Obrenovčani posle pobede u prošlom kolu nad Novom Pazovom putuju na duel ekipi KMF Novi Sad iz prestonice Vojvodine koja je nakon vođstva u prvom poluvremenu, dozvolila ekipi domaćeg KMF Novi Pazar da u poslednjim minutima preokrene rezultat i time ostavi u Pendiku sva tri boda.

lokalnenovine.rs

Jezero spremno za Ivanjičane

KMF Ekonomac nakon ubedljivog trijumfa nad Bečejom u prošlom kolu, dočekuje sportske “prijatelje” iz Ivanjice. Šta očekivati od meča ekipe koja pretenduje na sam vrh i poslednjeplasiranog tima na tabeli Prve Futsal Lige Srbije.

Utakmica između KMF Loznica-Grad i KMF Novi Pazar je odložena zbog učešća KMF Loznica-Grad na turniru grupe “A” Elitne Runde UEFA Futsal Lige Šampiona u Napulju. Tim iz Loznice igra protiv Sportinga, Uragan i domaćin Citta di Eboli.

Datum/vremeMestoUtakmica
26.11.2022 19:00BečejKMF BEČEJ – GKMF VRANJE
25.11.2022 19:00Nova PazovaKMF NOVA PAZOVA – KMF BEOGRADSKI FON
27.11.2022 20:00Novi SadKMF NOVI SAD – KMF PALEŽ
14.12.2022LoznicaKMF LOZNICA-GRAD 2018 – KMF NOVI PAZAR
27.11.2022 18:00KragujevacKMF EKONOMAC – KMF IVANJICA
Raspored 8. kola Prve Futsal Lige Srbije

Poz.KlubUPNPPOSPRIGRBod
1KMF BEOGRADSKI FON75113322+1116
2KMF LOZNICA-GRAD 201865013017+1315
3KMF EKONOMAC74123519+1613
4KMF NOVI PAZAR74032116+512
5KMF NOVI SAD74031823-512
6KMF VRANJE73042322+19
7KMF PALEŽ73042730-39
8KMF BEČEJ73042639-139
9KMF NOVA PAZOVA(-2)61051831-131
10KMF IVANJICA5005517-120
Tabela Prve Futsal Lige Srbije

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Srbija

Ivanjičani složili kockice protiv “studenata”

Published

on

By

Ivanjičani
Foto ivanjickiradio.com

Ivanjičani koji već godinama igraju u skoro identičnom sastavu gostovali su u 12.kolu Prve Futsal Lige Srbije u Šumicama. Naspram njih domaći tim KMF “Beogradski FON”. U pauzi oslabljen odlascima Aleksandra Pavlovića, Marka Miloševića, Nikole Arsića, Nikol Simčevića, Uroša Tomića. Pojačani Čedom Nenadićem i Budimirom Borisavljevićem.

Iako su u susret protiv KMF “Beogradski FON” ušli kao autsajderi od prvog trenutka su krenuli borbeno. Otvorenom igrom sa golmanom-igračem u polju od početka, došli su do vođstva u 5.minutu kada je Rakić zatresao mrežu Josimovića.

Ivanjičani poveli pa…

Domaćin je u 16.minutu golom Ljujića izjednačio rezultat. Pešić u 19.minutu koristi grešku gostujućih igrača. Prilikom pokušaja da vrate loptu svom golmanu Pešić to koristi i postiže pogodak za 2:1 i odlazak na poluvreme.

Drugo poluvreme druga priča…

Sa dve svoje greške u drugom poluvremenu, Josimović vraća Ivanjičane u meč. Prvo je loša reakcija u 28.minutu prilikom udarca Vukašinovića za 2:2. Potom u 31.minutu napadajući sa pet u polju na sredini terena poklanja loptu Rakiću. Istome nije bilo teško da pošalje loptu u prazan gol domaćina. Ne odustaju “studenti” sa golmanom-igračem u polju.To kažnjava Gligorije Lišanin udarcem sa svoje polovine u prazan gol. U 38. minutu Rakić u najlepšoj akciji na meču nakon solo prodora sa svoje polovine prolazi celu odbranu domaćih. Potom preciznim šutem sa oko 9-10 metara matira Josimovića. Hattrick Rakića za 2:5. Konačan rezultat za ubedljivu i sasvim zasluženu pobedu gostiju iz Ivanjice postiže u 39. minutu Stojković nakon još jedne greške domaćih sa viškom igrača u polju.

KMF BEOGRADSKI FON KMF IVANJICA 2:6 (2:1)

Tabela Prve Futsal Lige Srbije

PNaziv klubaOUBPBNBIDGPGGRB
1.KMF LOZNICA-GRAD 20181292163342929
2.KMF BEČEJ128044848024
3.KMF BEOGRADSKI FON1272352411123
4.KMF EKONOMAC1254351331819
5.KMF NOVI PAZAR126153631519
6.KMF PALEŽ126064350-718
7.GKMF VRANJE1252542311117
8.KMF NOVI SAD125073654-1815
9.KMF IVANJICA122192336-137
10.SU FUTSAL NOVA PAZOVA  (-3)1210113470-360

Continue Reading

Srbija

Novi Pazar iznenadio u Obrenovcu

Published

on

By

Novi Pazar

Novi Pazar i Palež su u Obrenovcu odigrali meč 12.kola Prve Futsal Lige.

Opušteno su domaći ušli u meč. Računajući prepune tribine i to da su gosti u zimskoj pauzi ostali bez nosilaca igre i trenera, uključujući i to da su se usresredili na organizaciju skupljanja humanitarne pomoći u okviru meča.

Ipak, Pazar sa novim trenerom i renoviranim timom već na poluvremenu vodi sa dva gola prednosti.

Zahvaljujući Sanelu Stupljaninu i Vahidu Kapidžiji koji su bili strelci u 10. i 15. minutu iznenađenje je bilo na pomolu.

Pavličević je samo u 25. minutu uspeo da smanji prednost Pazaraca koji su do kraja meča postigli tri gola.

Trijumf gostima obezbedili su Milan Mutavdžić u 29.minutu i dvostruki strelac Elvedin Sadović u 32. i 37. minutu.

Na iznenađenje mnogih gosti iz Pazara su slavili više nego zasluženo i ubedljivo.

KMF PALEŽ-KMF NOVI PAZAR 1:5 (0:2)

Strelci:

KMF Palež:Pavličević Antonije 25′.

KMF Novi Pazar:-Stupljanin Sanel 10′, Kapidžija Vahid 15′, Mutavdžić Milan 29′, Sadović Elvedin 32′, 37′.

Pazar ima 19 bodova i nalazi se na petom mestu na tabeli, dok je Palež šesti sa 18 bodova.

Palež u u 13. kolu u Obrenovcu igra protiv Bečeja dok Novi Pazar dočekuje ekipu KMF “Beogradski FON”.

Continue Reading

Srbija

Silovito od starta u Bečeju

Published

on

By

Silovito Bečej protiv Novog Sada
FOTO: Facebook KMF Beček 2003

Silovito su igrači KMF “Bečej 2003” ušli u drugi deo sezone. U Bečeju su dočekali u svojevrsnom Vojvođanskom derbiju goste iz Novog Sada i ispratili ih sa pola tuceta golova u mreži.

Istovremeno, barem do meča KMF “Beogradski FON”-KMF “Ivanjica” stigli su i do druge pozicije na tabeli.

Od početka do kraja silovito

Rutinski su domaći igrači pleli mrežu oko gostujućeg gola. Sve do 11.minuta kada Srđan Golub postiže svoj prvi pogodak na meču.

Tri minuta kasnije Novaković postiže pogodak za 2:0. Sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Nadu za goste da će doći do povoljnijeg rezultata, daje autogolom Spasić u petom minutu nastavka. Međutim opet silovito kreću domaći i sa dva pogotka Goluba vraćaju stvari na svoje u 27. i 31.minutu meča.

Na dva gola razlike smanjuje Žeravica u 33.minutu i to bi bilo sve od gostiju.

Do kraja meča svoj drugi pogodak postiže Novaković u 38.minutu a konačan rezultat meča postiže Uroš Krasnić u 39.minutu. Konačnih,

KMF Bečej-KMF Novi Sad 6:2 (2:0)

Strelci:

KMF “Bečej 2003”:-Golub Srđan 11′, 27′, 31′, Novaković Marko 14′, 38′, Krasnić Uroš 39′

KMF “Novi Sad”:-Spasić Stefan 25′ (AG), Žeravica Nemanja 33′

Tabela Prve Futsal Lige Srbije

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1KMF LOZNICA-GRAD 2018118215432+2226
2KMF BEČEJ128044848024
3KMF BEOGRADSKI FON117225035+1523
4KMF EKONOMAC125435133+1819
5KMF NOVI PAZAR126153631+519
6KMF PALEŽ126064350-718
7KMF VRANJE125254231+1117
8KMF NOVI SAD125073654-1815
9KMF IVANJICA111191734-174
10KMF NOVA PAZOVA(-3)1110103261-290

Continue Reading

Najčitanije

Administration and development - FutsalBALKAN webteam.© All rights reserved. Items can not be republished without written permit by Futsal Balkan.