Srbija

Vranje bez milosti protiv KMF Novi Pazar

Vranje je dočekalo na svom parketu starog znalca ekipu KMF “Novi Pazar” u meču u okviru 14.kola Prve Futsal Lige Srbije.

Već od starta se naslućivao pobednik u ovom susretu. Aleksić je u 03.minutu postigao svoj prvenac na ovom meču.

Sa još dva gola Vranjanaca i to Trajkovića u 12.minutu i ponovo Aleksića u 16.minutu otišlo se na poluvreme.

U nasatvku ista priča. Samo jedan tim na terenu. Oslabljeni tim iz Pazara nije mogao ništa protiv raspoloženih i temperamentnih “južnjaka”.

Do 6:0 stiglo se nakon golova Jovanovića u 23.minutu. Potom je Nikolić u 37.minutu bio strelac za svoj tim. Sudbinu gostiju zapečatio je na ovoj utakmici trostruki strelac Aleksić koji se upisao u strelce u 39.minutu. Počasni pogodak za goste iz Novog Pazara postigao je Elvedin Sadović u poslednjem minutu meča.

Vranjanci već u sredu igraju meč osmine finala Futsal Kupa Srbije protiv Ekonomca u Kragujevcu. Potom sledi reprezentativna pauza. U 15.kolu Vranje gostuje Paležu, dok Pazar dočekuje Novu Pazovu.