Crna Gora

KMF Titograd i zvanično u playoff

KMF Titograd

KMF Titograd je savladao Cattaro sa rezultatom 4-3 i osigurao playoff Prve Futsal Lige Crne Gore!

Rezultat meča

Titograd je u 4′ minutu poveo preko De Lima Luisa, međutim kapiten Cattara Aleksandar Bošković je u 8′ minuti dobio žuti karton, ali takođe i postigao gol za 1-1!

Saša Drobnjak je u 14′ minut postigao gol za 2-1 i Cattaro je pošao u iznenađujuće vođstvo. Međutim nije dugo trajal jer je Borislav Adžić postigao gol za 2-2 i tim rezultatom je završeno prvo poluvrijeme.

U drugom poluvremenu kapiten Cattara je opet u 24′ minutu postigao pogodak za 3-2 vođstvo Cattara.

Ipak Cattaro nije uspio da napravi iznenađujuću uslugu Ulcinju i Titograd je golovima Spasojevića i Markovića preokrenuo na 4-3!