Crna Gora

ONOGOŠT SAČUVAO SVOJ TEREN, ODLUKA PADA U PODGORICI!

Futsaleri Onogošta uspjeli su da izjednače na 1 : 1 u polufinalnoj seriji play-offa crnogorskog futsal šampionata pošto su nakon boljeg izvođenja penala savladali Titograd(3 : 2), nakon 40 minuta igre bilo je 3 : 3.

Miloš Koprivica je donio prednost Nikšićanima u 16. minutu. Nije prošao ni minut, a Titograd je već izjednačio, strijelac veoma efektnog gola bio je kapiten Dejan Miličić. Ipak, do kraja poluvremena Perošević se pobrinuo da domaći na pauzu odu sa predmošću, gol za 2 : 1 postigao je u 19. minutu. Titograd je imao loptu i posjed na svojoj strani, ali nisu uspjeli da stvore izglednije prilike, u tim momentima Zoran Milašević se nije odlučio da krene bez golmana. Lazar Kostić, najbolji strijelac Onogošta, i najbolji strijelac play-offa sjajno se snašao u 36. minutu, obišao je golmana Sekulića i donio svom timu, činilo se tada, nedostižnih 3 : 1.

Tada kreću gosti sa igračem više, vremena za čekanje nije bilo i uslijedio je najljepši gol na utakmici, bomba Gorana Delića kojom je smanjio na 3 : 2. U jednom od poslednjih napada na utakmici Spasojević je do lopte stigao prije istrčalog Zekovića, petom odložio za Bulatovića a ovaj preciznim udarcem obradovao saigrače na klupi i donio izjednačenje. Janko Bulatović je bio strijelac gola za 3 : 3 na ovom terenu i protiv Bajo Pivljanina u četvrtom kolu.
Pristupilo se penalima u kojima su se bolje snašli domaći, pa du sa 3 : 2 stigli do izjednačenja u seriji.

Termin trećeg, odlučujućeg meča, još uvijek nije poznat.