Crna Gora

TITOGRAD NA POLA PUTA DO FINALA!

Futsaleri Titograda su u dvorani Verde sa 4 : 1 savladali Onogošt i tako stigli do prednosti 1 : 0 i polufinalnoj seriji.

Bravu protivničke odbrane otključao je sjajni Aleksandar Obradović sjajnim udarcem sredinom prvog poluvremena. Gosti iz Nikšića su imali par prilika, ali je Sekulić branio pokušaje Durutivića i Bečanovića. Na 2 : 0 povisio je Goran Delić nakon lijepog proigravanja Borislava Adžića. Treći gol bio je plod lijepe kombinacije u kojoj su učestvovali svi igrači Titograda, Vuletić je lansirao Spasojević u situaciju 1 na 1 sa Zekovićev a ovaj je to znao da iskoristi i tako obraduje domaće navijače.

Onogošt je nakon 70 sekundi igre u nastavku smanjio preko Kostića, bio je to 32. gol u sezoni za desetku Onogošta. Krenuli su da igraju i bez golmana, bilo je prilika za Peroševića i Kostića, ali je Sekulić pokazao zašto je dobio nagradu za najboljeg igrača crnogorskog futsala. Poslednji gol na meču je bio autogol kapitena Bečanovića kojeg je lopta pogodila nakon ubacivanja Cimbaljevića i tako prevarila Novaka Zekovića.

Revanš meč se igra u Nikšiću u četvrtak(09.05) sa početkom u 18:00.