Connect with us

Srbija

Ni povratak na svoj parket nije pomogao Bečeju!

Published

on

Nakon pauze od tri nedelje zbog učešća KMF Loznica-Grad u Ligi Šampiona i kvalifikacione utakmice futsal reprezentacije Srbije protiv Norveške, futsaleri KMF Bečeja su dočekali “studente” iz Beograda u svom domu koji je zbog havarije morao biti “doteran”.

“Malo i dva vođstva”

Bečejci su preko Jovanovića poveli u 3.minutu. Pešić minut kasnije postiže pogodak za 1:1, da bi Golub sa dva pogotka u 5. i 12.minutu povećao rezultat na 3:1. Veoma brzo gosti preko Šljukića i Ljujića vraćaju meč u egal.

P&P (Pešić i Petrašević) ubacili u petu brzinu!

Nakon šestog akumuliranog prekršaja, Pešić iz kaznenog udarca sa 10 metara dovodi goste u vođstvo, dok je pred odlazak na odmor Petrašević započeo seriju prvim od svoja četiri pogotka i odvodi svoju ekipu na odmor sa dva gola prednosti.

Sve ili ništa, na kraju FON barem do srede na vrhu!

Već u prvom minutu nastavka, Petrašević postiže svoj drugi pogodak. Želeći da spreči konfuziju i greške svog tima, trener Bečeja krenuo je na sve ili ništa u nastavku meča. Sa golmanom-igračem, pokušavajući da anuliraju vođstvo gostiju, domaći su grešili i bivali kažnjavani.

Ređali su se redom pogotci Pešića u 24′, Šljukića u 33′, Petraševića u 37′ i 38′ i Šljukića u 39. minutu za goste, dok su pogotka za Bečej postigli Krasnić u 28′ i Novaković u 33.minutu.

Konačnih 5:11 (3:5) za drugi poraz u nizu Bečeja.

Naredni protivnici koji očekuju Bečej u kratkom vremenskom periodu su KMF Loznica-Grad i KMF Ekonomac, čiji se meč završio pobedom aktuelnog šampiona države rezultatom 3:2.

Popularni Fonovci su ovim trijumfom u Bečeju, zaseli na vrh tabele Prve Futsal lige.

KMF Bečej-KMF Beogradski FON 5:11 (3:5)

Rezultati 6.kola Prve Futsal Lige Srbije

6.12.11.2022 19:00BečejKMF BEČEJ – KMF BEOGRADSKI FON5:11
6.12.11.2022 19:00VranjeGKMF VRANJE – KMF PALEŽ5:1
6.11.11.2022 19:00Nova PazovaSU FUTSAL NOVA PAZOVA – KMF NOVI PAZAR1:5
6.12.11.2022 20:30Novi SadKMF NOVI SAD – KMF IVANJICA2:0
612.11.2022 19:30LoznicaKMF LOZNICA-GRAD 2018 – KMF EKONOMAC3:2

Tabela Prve Futsal Lige Srbije

PNaziv klubaOUBPBNBIDGPGGRB
1.KMF BEOGRADSKI FON641126161013
2.KMF LOZNICA-GRAD 201854012315812
3.KMF NOVI SAD64021620-412
4.KMF EKONOMAC63122518710
5.KMF NOVI PAZAR6303181449
6.KMF VRANJE6303171529
7.KMF BEČEJ5302232219
8.KMF PALEŽ62042025-56
9.KMF NOVA PAZOVA  (-2)51041324-111
10.KMF IVANJICA5005517-120

Lista strelaca Prve Futsal Lige Srbije nakon 6.kola

10 golova

Marko Novaković (KMF BEČEJ)

9 golova

Pavle Pešić (KMF BEOGRADSKI FON)

8 golova

Stefan Spasić (KMF NOVI PAZAR)

6 golova

Miloš Trajković (GKMF VRANJE) Ninoslav Aleksić (KMF EKONOMAC)

5 golova

Andreja Stojčevski (KMF EKONOMAC) Marko Roksić (KMF PALEŽ) Lazar Petrašević (KMF BEOGRADSKI FON) Stefan Bosnić (KMF NOVI SAD) Marko Vujović (KMF NOVI SAD).

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Administration and development - FutsalBALKAN webteam.© All rights reserved. Items can not be republished without written permit by Futsal Balkan.