Palež nije uspeo da zaustavi Loznicu

Facebook KMF Loznica-Grad

Nakon mečeva UEFA Lige Šampiona Loznica-Grad na redu je Prva Futsal Liga Srbije

Nakon učešća u Ligi Šampiona, za lozničane, na red je došla Prva Futsal Liga Srbije.

Meč između aktuelnog prvaka države i osvajača Kupa Srbije u futsalu i ekipe Paleža odigran je u Obrenovcu.

Bilo je potrebno neko vreme da se “prebace” fizički a naročito psihološki sa Lige Šampiona na domaće prvenstvo.

Iskreno reći nije bilo lako tokom prvog dela meča da se ekipa adaptira. Bilo je potrebno vremena pa da nakon toga pokažu svoje pravo lice.

“Neizvestan meč u prvom delu

U tom duhu se i odvijao prvi deo susreta. Loznica-Grad prva dolazi do prednosti golom Ramića u 9. minutu. Nije dugo trajala radost gostiju. Kapiten domaćih Grujičić Željko već u sledećem minutu poravnava na 1:1.

U 15. minutu padaju dva gola. Najpre Denić donosi prednost Paležu. Potom Dudu postiže gol za rezultatski egal 2:2. Sa tim rezultatom se otišlo na pauzu.

“Drugi deo kreće mašinerija

Domaćin početkom drugog dela golom Stefanovića u 24. minutu dolazi do prednosti.

U nastavku fizički spremnija ekipa gostiju uzima stvar u svoje ruke. Individualno kvalitetniji kreću ka pobedi.

Nakon izjednačujućeg gola Janjića u 28. minutu serijom golova rešavaju utakmicu.

Najpre Avramović u 30. i 33. minutu postiže pogotke za dva gola razlike. Potom Kocić u 35. minutu i Rosić u 37. minutu postižu konačnih 3:7 (2:2).

Jedno izuzetno teško gostovanje za KMF “Loznica-Grad 2018”. Domaći tim je pružio odličnu igru sve dok je imao snage da se suprostavi protivniku.