Srbija

“Studenti” preslišali goste iz “Srpske Atine”

KMF "Beogradski FON"& KMF "Novi Sad"

U okviru 9.kola Prve Futsal Lige Srbije u “Šumicama” su se sastale vodeći KMF “Beogradski FON” i gostujući KMF “Novi Sad”.

Petrašević i Pešić “načinju” goste

Sjajan početak domaćina nakon samo dva minuta. Petrašević prekida akciju gostiju na centru. Silovito su on i Pešić krenuli ka Radmanovićevom golu.

Rutinsko dodavanje i Pešić sprovodi loptu u mrežu.

Dva minuta kasnije ponovo je Pešić siguran egzekutor za 2:0.

Katastrofa na pomolu

Ljujić u 7.minutu dobija kroz noge loptu na pivotu. Koristi šansu i upućuje siguran udarac za 3:0. Nastavljaju istim ritmom domaći.

Već minut kasnije “Čvrga” Pavlović sa desetak metara “levicom” od stative postiže gol.

Ređaju se šanse na obe strane. U više navrata okvir gola je sprečio pogotke. Nema sreće da se i gosti koji su se napokon probudili “ovajde”. Igra se u visokom ritmu po celom terenu.

Nakon jednog prekida domaći ipak postižu pogodak.

Sjajno upošljen od strane Miloševića Milutinović sa desetak metara u 14. minutu postiže peti pogotak za svoj tim. Katastrofa na pomolu gostiju iz Novog Sada.

Mat u tri poteza Josimović, Pešić, Lazić, Petrašević

KMF “Beogradski FON”

Sigurno najlepša akcija na meču viđena je u 19. minutu. Josimović, Pešić, potom Lazić koji sa svoje polovine na “tacni” daje loptu na nogu Petraševiću.

Iza leđa svih isti iz “prve” kroz noge Radmanoviću. Školski “izlaz” za rezultat od 6:0 na poluvremenu.

Preporođeni gosti u nastavku

Domaći iako apsolutno dominantni u nastavku su neefikasni. Novi Sad sa druge strane u 29. minutu stiže do prvenca.

Na odbijenu loptu od stative natrčao je Žeravica. Sa jednog metra je samo sproveo u mrežu. Minut kasnije nonšarlantnost Beograđana biva kažnjena.

Popović je strelac i smanjuje na 6:2.

Gosti igraju preporođeni dok domaćima ne ide nikako.

Bosnić u 32. minutu postiže lep pogodak za svoj tim. Kasno su gosti došli do svoje igre. Poslednjih pet minuta igraju sa 5 igrača u polju ali je rezultat ostao nepromenjen.

KMF “Beogradski FON”-KMF “Novi Sad” 6:3 (6:0)

Beograđani su posle 9. kola zadržali čelo tabele. KMF “Novi Sad” ostaje na 12 bodova.

KMF “Beogradski FON” narednog vikenda gostuje KMF”Loznica-Grad 2018″ u derbiju kola. Novosađani drugi deo prvenstva započinju u Vranju.