Connect with us

Srbija

Vranjanci prejaki za Novu Pazovu

Published

on

foto: SportJuga

Vranje naplatilo dugove u meču protiv Nove Pazove

Nova Pazova je platila ceh za poraze Vranja u zadnja dva meča. Najpre poraz u već viđenoj pobedi protiv KMF “Beogradski FON”. Potom u narednom kolu uz izvanrednu igru celog tima u Bečeju i vođstvo, dovoljan je bio minut za slavlje bečejaca.

foto: SportJuga

“Minut po minut i goleada u prvom poluvremenu”

Sa “skraćenom” klupom gosti od samog starta igraju sa 5 igrača u polju. Pokušavaju da takvom igrom stvore sebi prednost ali sledi mat u tri poteza. Mrežu gostiju načinje Nikolić Predrag. Četvti minut igre nakon tri kratka i precizna pasa.

Minut kasnije posle nespretne izvedene izmene golmana-igrača gostiju sledi brzo izveden aut. Miloš Trajković koristi dobar pas i glavom postiže pogodak u nebranjeni gol.

Futsal as Nikola Rnić u 6. minutu postiže prvi od dva pogotka svog tima do poluvremena. Igrajući sa pet igrača u polju koristi nepažnju domaćih i sa 12 metara upućuje šut pored uspavanog golmana Tasića.

Na sledeći pogodak se čekalo samo minut. Grešku Rnića na polovini terena koristi Aleksić Stefan koji sa 6 metara postiže pogodak u prazan gol.

Drugi svoj pogodak na meču postiže Miloš Trajković dva minuta kasnije. Izveden aut, pa”peta” sa 6 metara ka Trajkoviću. Usamljeni Trajković preciznim udarcem savlađuje nemoćnog golmana Vasića.

Dva pogotka u prazan gol Pazove

Minut jedanaesti još jedna greška gostiju na svojoj polovini koštala ih je lopte u svojoj mreži. Aleksić postiže svoj drugi pogodak u nebranjeni gol.

Četrnaesti minut, Nikolić oduzima loptu na svojoj polovini i precizno pogađa prazan gol sa svog dela terena.

Isti minut ovoga puta pogodak za goste. Izgrađena akcija sa pet igrača u polju. Lopta iz ugla za usamljenog Milosavljevića koji sa nekih 7-8 metara precizno pogađa pored stative gol Tasića.

Do kraja poluvremena u listu strelaca se upisao Miloš Trajković koji postiže svoj het-trik u 20. minutu.

Devet golova u prvom a u drugom poluvremenu

Nakon prvih dvadeset minuta igre postignuto je devet pogodaka za 7:2.

U drugom delu gosti nastavljaju sa golmanom-igračem. Viđeno je par stativa nakon šuteva domaćih kao i par “solidnih” odbrana Rnića na golu.

U 36. minutu Milosavljević postiže prelep pogodak u “devedeset” nakon odbitka za konačan rezultat.

TRI POGOTKA ZA VRANJE DELO SU TRAJKOVIĆA U 5′ 9′ 20′.
PO DVA SU POSTIGLI ALEKSIĆ U 7′ I 11′, Nikolić u 4′ i 14′
ZA NOVU PAZOVU DVOSTRUKI STRELAC MILOSAVLJEVIĆ U 14′ I 36′.
RNIĆ je POSTIGAO POGODAK U 6′.

Ipak su bili Vranjanci prejaki za Novu Pazovu

KMF “VRANJE”-KMF “NOVA PAZOVA”

KMF “Vranje”-KMF “Nova Pazova” 7:3 (7:2)

Ekipa iz Vranja bodovno se vraća ka sredini tabele. Nova Pazova je ostala sa samo jednim bodom poslednja.

U narednom kolu KMF “Vranje” dočekuje KMF “Novi Sad”. KMF “Nova Pazova” putuje u Bečej.

Tabela Prve Futsal Lige Srbije

Poz.KlubOUPNerešenoPPOSPRIGRBod
1KMF BEOGRADSKI FON97114326+1722
2KMF LOZNICA-GRAD 201886113922+1719
3KMF EKONOMAC95224425+1917
4KMF BEČEJ95043340-715
5KMF NOVI PAZAR84132419+513
6GKMF VRANJE94053127+412
7KMF PALEŽ94053540-512
8KMF NOVI SAD94052434-1012
9KMF IVANJICA91171530-154
10SU FUTSAL NOVA PAZOVA(-2)91082247-251

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Srbija

Ivanjičani složili kockice protiv “studenata”

Published

on

By

Ivanjičani
Foto ivanjickiradio.com

Ivanjičani koji već godinama igraju u skoro identičnom sastavu gostovali su u 12.kolu Prve Futsal Lige Srbije u Šumicama. Naspram njih domaći tim KMF “Beogradski FON”. U pauzi oslabljen odlascima Aleksandra Pavlovića, Marka Miloševića, Nikole Arsića, Nikol Simčevića, Uroša Tomića. Pojačani Čedom Nenadićem i Budimirom Borisavljevićem.

Iako su u susret protiv KMF “Beogradski FON” ušli kao autsajderi od prvog trenutka su krenuli borbeno. Otvorenom igrom sa golmanom-igračem u polju od početka, došli su do vođstva u 5.minutu kada je Rakić zatresao mrežu Josimovića.

Ivanjičani poveli pa…

Domaćin je u 16.minutu golom Ljujića izjednačio rezultat. Pešić u 19.minutu koristi grešku gostujućih igrača. Prilikom pokušaja da vrate loptu svom golmanu Pešić to koristi i postiže pogodak za 2:1 i odlazak na poluvreme.

Drugo poluvreme druga priča…

Sa dve svoje greške u drugom poluvremenu, Josimović vraća Ivanjičane u meč. Prvo je loša reakcija u 28.minutu prilikom udarca Vukašinovića za 2:2. Potom u 31.minutu napadajući sa pet u polju na sredini terena poklanja loptu Rakiću. Istome nije bilo teško da pošalje loptu u prazan gol domaćina. Ne odustaju “studenti” sa golmanom-igračem u polju.To kažnjava Gligorije Lišanin udarcem sa svoje polovine u prazan gol. U 38. minutu Rakić u najlepšoj akciji na meču nakon solo prodora sa svoje polovine prolazi celu odbranu domaćih. Potom preciznim šutem sa oko 9-10 metara matira Josimovića. Hattrick Rakića za 2:5. Konačan rezultat za ubedljivu i sasvim zasluženu pobedu gostiju iz Ivanjice postiže u 39. minutu Stojković nakon još jedne greške domaćih sa viškom igrača u polju.

KMF BEOGRADSKI FON KMF IVANJICA 2:6 (2:1)

Tabela Prve Futsal Lige Srbije

PNaziv klubaOUBPBNBIDGPGGRB
1.KMF LOZNICA-GRAD 20181292163342929
2.KMF BEČEJ128044848024
3.KMF BEOGRADSKI FON1272352411123
4.KMF EKONOMAC1254351331819
5.KMF NOVI PAZAR126153631519
6.KMF PALEŽ126064350-718
7.GKMF VRANJE1252542311117
8.KMF NOVI SAD125073654-1815
9.KMF IVANJICA122192336-137
10.SU FUTSAL NOVA PAZOVA  (-3)1210113470-360

Continue Reading

Srbija

Novi Pazar iznenadio u Obrenovcu

Published

on

By

Novi Pazar

Novi Pazar i Palež su u Obrenovcu odigrali meč 12.kola Prve Futsal Lige.

Opušteno su domaći ušli u meč. Računajući prepune tribine i to da su gosti u zimskoj pauzi ostali bez nosilaca igre i trenera, uključujući i to da su se usresredili na organizaciju skupljanja humanitarne pomoći u okviru meča.

Ipak, Pazar sa novim trenerom i renoviranim timom već na poluvremenu vodi sa dva gola prednosti.

Zahvaljujući Sanelu Stupljaninu i Vahidu Kapidžiji koji su bili strelci u 10. i 15. minutu iznenađenje je bilo na pomolu.

Pavličević je samo u 25. minutu uspeo da smanji prednost Pazaraca koji su do kraja meča postigli tri gola.

Trijumf gostima obezbedili su Milan Mutavdžić u 29.minutu i dvostruki strelac Elvedin Sadović u 32. i 37. minutu.

Na iznenađenje mnogih gosti iz Pazara su slavili više nego zasluženo i ubedljivo.

KMF PALEŽ-KMF NOVI PAZAR 1:5 (0:2)

Strelci:

KMF Palež:Pavličević Antonije 25′.

KMF Novi Pazar:-Stupljanin Sanel 10′, Kapidžija Vahid 15′, Mutavdžić Milan 29′, Sadović Elvedin 32′, 37′.

Pazar ima 19 bodova i nalazi se na petom mestu na tabeli, dok je Palež šesti sa 18 bodova.

Palež u u 13. kolu u Obrenovcu igra protiv Bečeja dok Novi Pazar dočekuje ekipu KMF “Beogradski FON”.

Continue Reading

Srbija

Silovito od starta u Bečeju

Published

on

By

Silovito Bečej protiv Novog Sada
FOTO: Facebook KMF Beček 2003

Silovito su igrači KMF “Bečej 2003” ušli u drugi deo sezone. U Bečeju su dočekali u svojevrsnom Vojvođanskom derbiju goste iz Novog Sada i ispratili ih sa pola tuceta golova u mreži.

Istovremeno, barem do meča KMF “Beogradski FON”-KMF “Ivanjica” stigli su i do druge pozicije na tabeli.

Od početka do kraja silovito

Rutinski su domaći igrači pleli mrežu oko gostujućeg gola. Sve do 11.minuta kada Srđan Golub postiže svoj prvi pogodak na meču.

Tri minuta kasnije Novaković postiže pogodak za 2:0. Sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Nadu za goste da će doći do povoljnijeg rezultata, daje autogolom Spasić u petom minutu nastavka. Međutim opet silovito kreću domaći i sa dva pogotka Goluba vraćaju stvari na svoje u 27. i 31.minutu meča.

Na dva gola razlike smanjuje Žeravica u 33.minutu i to bi bilo sve od gostiju.

Do kraja meča svoj drugi pogodak postiže Novaković u 38.minutu a konačan rezultat meča postiže Uroš Krasnić u 39.minutu. Konačnih,

KMF Bečej-KMF Novi Sad 6:2 (2:0)

Strelci:

KMF “Bečej 2003”:-Golub Srđan 11′, 27′, 31′, Novaković Marko 14′, 38′, Krasnić Uroš 39′

KMF “Novi Sad”:-Spasić Stefan 25′ (AG), Žeravica Nemanja 33′

Tabela Prve Futsal Lige Srbije

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1KMF LOZNICA-GRAD 2018118215432+2226
2KMF BEČEJ128044848024
3KMF BEOGRADSKI FON117225035+1523
4KMF EKONOMAC125435133+1819
5KMF NOVI PAZAR126153631+519
6KMF PALEŽ126064350-718
7KMF VRANJE125254231+1117
8KMF NOVI SAD125073654-1815
9KMF IVANJICA111191734-174
10KMF NOVA PAZOVA(-3)1110103261-290

Continue Reading

Najčitanije

Administration and development - FutsalBALKAN webteam.© All rights reserved. Items can not be republished without written permit by Futsal Balkan.