Srbija

Vranjanci prejaki za Novu Pazovu

Vranje naplatilo dugove u meču protiv Nove Pazove

Nova Pazova je platila ceh za poraze Vranja u zadnja dva meča. Najpre poraz u već viđenoj pobedi protiv KMF “Beogradski FON”. Potom u narednom kolu uz izvanrednu igru celog tima u Bečeju i vođstvo, dovoljan je bio minut za slavlje bečejaca.

“Minut po minut i goleada u prvom poluvremenu”

Sa “skraćenom” klupom gosti od samog starta igraju sa 5 igrača u polju. Pokušavaju da takvom igrom stvore sebi prednost ali sledi mat u tri poteza. Mrežu gostiju načinje Nikolić Predrag. Četvti minut igre nakon tri kratka i precizna pasa.

Minut kasnije posle nespretne izvedene izmene golmana-igrača gostiju sledi brzo izveden aut. Miloš Trajković koristi dobar pas i glavom postiže pogodak u nebranjeni gol.

Futsal as Nikola Rnić u 6. minutu postiže prvi od dva pogotka svog tima do poluvremena. Igrajući sa pet igrača u polju koristi nepažnju domaćih i sa 12 metara upućuje šut pored uspavanog golmana Tasića.

Na sledeći pogodak se čekalo samo minut. Grešku Rnića na polovini terena koristi Aleksić Stefan koji sa 6 metara postiže pogodak u prazan gol.

Drugi svoj pogodak na meču postiže Miloš Trajković dva minuta kasnije. Izveden aut, pa”peta” sa 6 metara ka Trajkoviću. Usamljeni Trajković preciznim udarcem savlađuje nemoćnog golmana Vasića.

Dva pogotka u prazan gol Pazove

Minut jedanaesti još jedna greška gostiju na svojoj polovini koštala ih je lopte u svojoj mreži. Aleksić postiže svoj drugi pogodak u nebranjeni gol.

Četrnaesti minut, Nikolić oduzima loptu na svojoj polovini i precizno pogađa prazan gol sa svog dela terena.

Isti minut ovoga puta pogodak za goste. Izgrađena akcija sa pet igrača u polju. Lopta iz ugla za usamljenog Milosavljevića koji sa nekih 7-8 metara precizno pogađa pored stative gol Tasića.

Do kraja poluvremena u listu strelaca se upisao Miloš Trajković koji postiže svoj het-trik u 20. minutu.

Devet golova u prvom a u drugom poluvremenu

Nakon prvih dvadeset minuta igre postignuto je devet pogodaka za 7:2.

U drugom delu gosti nastavljaju sa golmanom-igračem. Viđeno je par stativa nakon šuteva domaćih kao i par “solidnih” odbrana Rnića na golu.

U 36. minutu Milosavljević postiže prelep pogodak u “devedeset” nakon odbitka za konačan rezultat.

TRI POGOTKA ZA VRANJE DELO SU TRAJKOVIĆA U 5′ 9′ 20′.