Srbija

Ivanjica ni treći put zaredom više od boda, ovoga puta Pazar ostavio dva!

U poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva, nakon pobede i dva remija, KMF “Ivanjica” je dočekala ekipu KMF “Novi Pazar”, koja je u prošlom kolu, nakon loše serije rezultata, savladala kući KMF “Ekonomac” iz Kragujevca.

Skup bivših i sadašnjih reprezentativaca, uz domaće igrače, oslabljeni neigranjem kapitena Eldina Redžovića, tim KMF “Novi Pazar” poveo je nakon bolje igre i terenske inicijative u 4′ golom Mutavdžića.

Nije taj pogodak poljuljao domaćina, koji je minut kasnije izjednačio preko Rakića. Nakon velike borbei mnogobrbojnih šansi, domaći tim preokreće rezultat na 2:1 pogotkom Filipa Lakićevića u 18′ koji se ispostavio kao rezultat za odlazak na pauzu.

U nastavku nastavlja se inicijativa gostiju. Domaći tim uspešno se brani vrebajući svoju priliku da iz brze tranzicije ugrozi mrežu Rašljanina. To im uspeva u 29′ kada su duplirali vođstvo na 3:1 pogotkom Nikole Removića.

Gosti uspevaju u 32′ da se vrate u meč drugim pogotkom Milana Mutavdžića ali u istom minutu Ivanjica se vraća na plus 2 pogotkom Nemanje Vukašinovića.

Kreću gosti sa golmanom-igračem u polju i to im se vraća pogotkom Ćirke u 36′ za 4:3 da bi u 37′ autogolom golmana Jovanovića rezultat bio poravnan na ispostavilo se konačnih 4:4.

KMF “Ivanjica”KMF “Novi Pazar” 4:4 (1:2)

Narednog vikenda Ivanjica u 10. kolu, prvom kolu nastavka prvenstva Prve Futsal Lige Srbije, dočekuje jesenjeg prvaka ekipu KMF “Vranje” od koje je na startu prvenstva izgubila u Vranju rezultatom 5:1, dok KMF “Novi Pazar” gostuje u Zrenjaninu ekipi KMF “SAS” koju je u prvom kolu u Novom Pazaru nadigrala rezultatom 3:2.